Blog
 
Kredyt vs dzisiejsze realia

 
Przytul 12 odsetek - kredyt gotówkowy BPH

Kredyt, w którym wpłacone odsetki wracają do naszego portfela, to rozwiązanie idealne. Taki właśnie kredyt można aktualnie znaleźć w ofercie banku BPH. 


Kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe są popularną formą finansowania niespodziewanych wydatków lub dłużej planowanych inwestycji, na które nie udało się odłożyć oszczędności. 

 
 

Na jakiej zasadzie można uzyskać kredyt gotówkowy?

Możliwość uzyskania kredytu gotówkowego zależy od wielu determinantów. Oczywiście między innymi można brać pod uwagę rodzaj zatrudnienia, w czym preferowana jest umowa o pracę czas nieokreślony, bankier skupić się może również na przeszłości kredytowej klienta, która również rozkładana jest na wiele czynników.

 

 
Kredyt gotówkowy środkiem do spełnienia marzeń

Każdy z nas pragnie co jakiś czas pojechać na wakacje, zmienić telewizor bądź też dokonać remontu mieszkania. Na każdy z wymienionych celów niezbędne są pieniądze, a tych niestety zawsze nam brakuje.

 
Jak wybrać dobre konto firmowe?

Każdy, kto decyduje się otworzyć własną działalność gospodarczą wcześniej czy później staje przed koniecznością wyboru konta firmowego. Co prawda polskie przepisy nie wymagają posiadania odrębnego konta, jednak takie rozwiązanie jest wygodne.


 
Ubezpieczenie na życie

Życie każdego człowieka jest równie cenne, ale my nadal bardzo często zaniedbujemy konieczność ubezpieczenia się na wypadek, gdyby coś nam się stało.

Czy warto się ubezpieczać na wypadek choroby?

Wydaje się, że nasze zdrowie i życie są najcenniejsze. Nie zawsze to doceniamy. Jeśli jesteśmy młodzi i pełni sił życiowych, to zwykle nie myślimy o tak smutnych tematach jak choroba czy niepełnosprawność.

 Konto bankowe dla małolata

Dziś nawet najmniejsze dzieci uzyskują własne środki finansowe. Dostają pieniądze na różne okazje od rodziny czy też nawet w postaci oszczędności na starsze lata.

Obrus na każdą okazję?

Z obrusem podobnie jak z butami, nie ma jednego na każdą okazję, choć z pomocą jak zwykle przychodzą klasyczne modele. Jednak takich dodatków jak obrusy, dobrze jest mieć więcej niż tylko jeden czy dwa. 

Lambrekiny w dzisiejszym wydaniu.

Dla miłośników tradycji oraz nieprzeciętnego stylu i szyku, wciąż pozostają lambrekiny. Nie jest to standardowa zasłona, lecz długi i wąski pas tkaniny, wycięty od dołu w ozdobny sposób, zestawiony z zasłonami. 

Projektujemy swoje wnętrze.

Jeśli chcemy urządzić w swoim domu prawdziwe królestwo, do którego zawsze będziemy chętnie wracać i w którym będziemy mogli odpoczywać, to trzeba w to włożyć wiele wysiłku. Jednak wysiłek włożony urządzanie mieszkania wcale nie musi być męczący. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl