Menu
Produkt dnia

Sekretne wskazówki projektanta na temat dekoracji pokoju malucha

Piękno w urządzaniu pokoi dla dzieci polega na tym, że trendy są rozległe, trwają dłużej i nie ma potrzeby ciągłego aktualizowania przestrzeni swojego dziecka. Poniżej kilka naszych propozycji, zgodnych ze światowymi trendami.

Monochromatyczne sypialnie

Ten trend jest mocno popularny zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Ponieważ wielu projektantów / producentów sprzedaję jedynie czarno-białe i szare wyposażenie pokoi, pomysł "monochromatycznego wyglądu" został przesunięty jeszcze dalej, tworząc nowoczesny skandynawski klimat, który jest stosunkowo łatwy do osiągnięcia. Pastele i metaliki Pastele, takie jak brzoskwinie, żółcienie i błękity z wykorzystaniem naturalnych drewnianych akcesoriów szybko trafiają do pokojów zabaw i sypialni. Dawno minęły czasy, kiedy miedź jako materiał był używany tylko w biurach i na frontach sklepowych. Oznakowania metalowe z miedzi z grawerowanymi nazwami to nowy klasyczny sposób oznaczania terytorium twojego dziecka.

firanki dla dzieci

 

Firanki dla dzieci - sprawdź 

 

Naklejki na ścianę

 

Te elementy dekoracyjne będą nadal bardzo poszukiwane ze względu na ich wszechstronny charakter. Mogą dać jednemu pomieszczeniu wiele wyglądów i można je łatwo usunąć bez uszkadzania ściany i nie kosztują fortunę. Pompony i dywaniki z filcu Te urocze ozdoby to kolejny twórczy sposób na rozkręcenie dziecięcego pokoju, który jest szczególnie popularny wśród bardziej świadomych ekologicznie rodziców. Zazwyczaj ręcznie robione girlandy z filcu wełnianego zawieszone są w oknach, na / pod półkami lub na ścianach nad łóżkiem dziecka. Jako dodatki girlandy są dopasowane do kolorystyki każdego pokoju i są powszechnie używane w "monochromatycznym pokoju dziecinnym" lub kolorowej sypialni dziecięcej.

 

Tepees i wigwamy tworzą idealne kryjówki, dlatego dzieci je uwielbiają.

 

Są niezbędnikiem i są powszechnie stosowane w sypialniach dziecięcych i pokojach zabaw, ozdobionych wieloma poduszkami, aby zmienić je w przytulny mały zakątek. Balony na gorące powietrze to ponadczasowe elementy, które mogą być używane zarówno w zabytkowym, jak i nowoczesnych pokojach dla dzieci. Tworzą punkt skupienia oczu w przestrzeni dla najbardziej nawet kapryśnych dzieci. Możliwości są zawsze nieograniczone podczas tworzenia wymarzonego pokoju dla Twojego dziecka. Zapewnienie swoim dzieciom pokoju, który pokochają, jest jednym z cennych darów życia.

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl