Menu
Aranżacja okien po swojemu 0

Najnowszym hitem wśród rolet okiennych są rolety dzień-noc.Mają większość zalet rolet w kasecie niemniej jednak też mają cechy żaluzji .Niemożliwe ? A natomiast tak !

Rolety dzień noc są łatwiejsze w użytkowaniu od żaluzji drewnianych. Są też praktyczniejsze, ponieważ ich parametry techniczne pozwalają na montaż w każdych ustaleniach tzn. w oknach o różnym stopniu wytworzania obróbki tynkarskiej. Posiada to istotne znaczenie, ponieważ zdarza się, że obróbka tynkarska jest tak przygotowana, że po zamontowaniu rolety lub innej technicznej osłony okiennej możemy mieć problem z otworzeniem okna lub drzwi balkonowych. O tego rodzaju dylematach trzeba pomyśleć jeszcze przed ostatecznym wyborem typu osłony na okno. Tkaniny do rolet dzień noc są pasiaste, naprzemiennie występują tam pasy siateczkowe i pasy gęste. Tkaniny posiadają różnorodną kolorystykę. Od kolorów stonowanych, delikatnych, po intensywne granaty i brązy.

Podczas montażu rolet dzień noc w znaczącej liczbie przypadków żartujemy z klientami, że tego rodzaju rolety należy specjalnie chronić przed gośćmi, którzy w trakcie pierwszej wizyty będą chcieli za wszelką cenę sprawdzić, co to za nowość wisi na naszych oknach. Nie przesadzę stwierdzeniem, że w niejednym pomieszczeniu, to w tej chwili rolety w systemie dzień noc najbardziej przykuwały uwagę. A czyż nie po to teraz fundujemy sobie niezbite detale dekoracyjne ażeby zazdrościli nam ich nasi znajomi? Czyż nie czujemy się lepiej, gdy inni chwalą i doceniają nasz wybór? Czy nie czujemy się bardziej dowartościowani, gdy nasi goście zachwycają się naszym mieszkaniem i elementami w nim zamontowanymi, podkreślając, że są mało spotykane.

Towar ten był (i gdzie niegdzie cały czas jest oferowany) jako produkt niszowy. Drogi, ale za wysoką ceną nie podążała ani jakość ani estetyka. W dodatku, spora większość firm/spółek/korporacji proponowało swoim klientom wybór z w gronie trzech barw, a właściwie trzech odcieni jednego koloru.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl