Na jakiej zasadzie można uzyskać kredyt gotówkowy? 0

Możliwość uzyskania kredytu gotówkowego zależy od wielu determinantów. Oczywiście między innymi można brać pod uwagę rodzaj zatrudnienia, w czym preferowana jest umowa o pracę czas nieokreślony, bankier skupić się może również na przeszłości kredytowej klienta, która również rozkładana jest na wiele czynników.

W przypadku kiedy klient ubiega się o kredyt na wysokie kwoty, co przewyższa dziesięciokrotnie jego dochód miesięczny o kredyt nie może być tak łatwo. W tym momencie osoby określające wysokość kredytu muszą brać pod uwagę rentowność klienta. Rentowność klienta określa się na podstawie umowy którą posiada z pracodawcą, na podstawie historii umów z innymi pracodawcami, obecnych zobowiązań według danego banku oraz innych banków.

kredyt gotówkowy getin

Reasumując, co za tym idzie najlepszym rozwiązaniem przed chęcią pobrania wysokiego kredytu jest pobranie kilku mniejszych z większym odstępem czasowym. To umożliwi bankowi szybszą weryfikację historii kredytowej oraz umocni w przekonaniu iż w przypadku spłacania mniejszych kredytów większy również zostanie spłacony w całości.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl